نتایج جستجو برای عبارت :

دنبال کننده ی خاموش

و باز هم دنبال کننده ی خاموش. :) الان وبلاگم سه تا دنبال کننده ی خاموش داره.اگه خودشون رو معرفی کنن،خوشحال می شم.هر چند می دونم بی فایده است که ازشون بخوام خودشون رو معرفی کنن. :)
دنبال کننده های خاموش،لطفا خودتون معرفی کنین تا بشناسمتون. ^_^
خاموش کننده دستی به وسیله ای گفته می شود که برای مبارزه با آتش سوزی طراحی و ساخته شده است و با حداکثر ۱۴ کیلوگرم یا ۱۴ لیتر ظرفیت مواد خاموش کن، یک نفر به راحتی قادر به حمل و استفاده از آن باشد. انواع بزرگتر این وسایل به روی چرخ - ارابه یا خودرو قرار داده می شود و یا به طور ثابت در اماکن نصب می گردد. خاموش کننده های دستی برای استفاده در شرایط اضطراری با این هدف که بتوانند در مراحل اولیه شروع آتش سوزی از گسترش آن جلوگیری و آتش را خاموش نماید ساخته
در این نوع خاموش کننده تعداد زیادی از عیوب دستگاهای سودا اسید برطرف گردیده است .
بیشترین ظرفیت آن دو گالنی و مشخصات فنی آن عینة مشابه خاموش کننده سودا اسید می باشد.
حداقل مدت تخلیه آن ۶۰ ثانیه است .
در شرایط عادی و شارژ کامل آن ۹۵٪ ( درصد ) خاموش کننده باید تخلیه گردد.
برای تامین فشار مورد نیاز در این خاموش کننده از گاز CO2 تحت فشار که در یک سیلندر کوچک ذخیره شده و در داخل بدنه قرار می گیرد استفاده می شود.
مقدار گاز این کارتریجها ( حدودأ ۵۷-۵۵ گرم ) گ
کپسول آتش نشانی چیست؟یکی از تجهیزات مورد نیاز و ضروری در هر ساختمانی خاموش کننده یا کپسول آتش نشانی می باشد که امروزه استفاده از آن در کارخانه ها ، ادارات ، ساختمان ها ، مراکز فروش و … الزامی است. اما باید بدانید که این خاموش کننده ها حاوی مقدار کمی مواد خاموش کننده هستند و فقط در آتش سوزی های خیلی کم میتوان از آنها استفاده کرد. و در حریق های بزرگ نیاز به تجهیزات اطفاء حریق قوی تری مانند ماشین اتش نشانی می باشد
ادامه مطلب
خاموش کننده آب و هوا : همانطور که از نام این خاموش کننده پیداست مواد داخلی آن عبارت است از آب به علاوه هوا ( هوا به داخل بدنه کمپرس شده )، بدنه این خاموش کننده مدام تحت فشار داخلی در اثر هوای فشرده قرار دارد به همین علت مقاومت بدنه آن باید بیشتر از نوع قبلی باشد ظرفیت آنها اکثرا دو گالنی و یکی از علائم مشخصه دستگاه های تحت فشار داشتن فشار سنج می باشد. فشار سنج این دستگاه ها معمولا دو کار انجام می دهند.
از روی آن فشار داخلی دستگاه دیده می شود.
۲- از
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...

نقد مستند «اعتراض خاموش» اثر میکائیل دیانی؛
مستند "اعتراض خاموش" به کارگردانی میکائیل دیانی به موضوع خودکشی و وضعیت آن در ایران و بحران خودکشی های اعتراضی می پردازد و چهار روایت از چهار خودکشی را به تصویر می‌کشد.
مستند نیمه بلند «اعتراض خاموش» یک کنکاش اجتماعی ۴۱ دقیقه‌ای است که بنا دارد با عبور از نگرش‌های مرسوم و کلیشه‌های قضاوت‌گرانه جامعه امروز ایران، از زاویه‌ای بدیع به موضوع خودکشی ورود کند. این مستند با فرمی که چهار روایت از خ
درجه کپسول آتش نشانی ها این روزها به عنوان یکی از قسمت ها و قطعات مهم شناخته می شود . درجه یا فشار سنج خاموش کننده ها به ما کمک می کند که از سالن بودن و شارژ بودن کپسول خود با خبر شویم و این صورت بتوانیم در شرایط اضطراری و مواقعی که دچار صانعه آتش سوزی شده ایم آمادگی بیشتری داشته باشیم . در این مطلب از گروه ایمن گستران ۱۲۵ قصد داریم که در خصوص درجه و فشارسنج کپسول صحبت کنیم و شما را با این موضوع آشنا کنید .
زمانی که شما یک درجه خاموش کننده نگاه م
پستاى قبلى همه یه بازدید و پنج تا و سه تا... بعد یهو این قبلیه ٢٩ تا! چرا؟
خیلى جالبه که من توى ایران مینویسم و اینهمه IP خارجى! همتون با فیلترشکن میاید؟ چرا؟ منم باید با فیلترشکن بیام وبلاگاتون؟
از رومانى آخه کى میاد وبلاگ من به جز یه فیلترشکن زیبا؟٦٠ درصد اونایى که میان اینجا از کشور دوست و همسایه آمریکان! جل الخالق!
اینکه نوشته سیستم عامل فلان یعنى از کامپیوترشون میان؟ یعنى میرن کامپیوتر رو روشن میکنن واسه دیدن وبلاگ؟ آهان لپ تاپ هم میتونه ب
کپسولهای اتش نشانی پودری امروزه یکی از پرکاربردترین و معروترین خاموش کننده های موجود در اماکن عمومی، خانه ها و انبار ها میباشند. حتما شما هم تا بحال نمونه های آن را در مترو، کارخانه و اتوموبیل مشاهده کرده اید.  کپسولهای پودری یک مزیت بزرگ دارند و آن هم قابلیت استفاده از انها در تمامی آتش سوزی ها میباشد. در ادامه با معرفی این خاموش کننده ها با ما همراه باشید.
تاریخچه کپسولهای پودری
در گذشته مردم در گوشه و کنار خانه هایشان در بسته های مخصوصی پ

سوال : 
کیا مختار رو قشنگ‌ یادشونه و بعضی از دیالوگ هاش ؟!
دیالوگ خودش و زبیر رو کی قشنگ یادشه ؟!
اون قسمتی که زبیر در مورد آرزوی بچگیش حرف زد رو کیا یادشونه؟! 
اگر یادتونه  ممنون میشم عین دیالوگ یا حدود دیالوگ رو بیاین بگین !

+
دوستی که  وبلاگ منو  جدیداً خاموش دنبال میکنی لطفا خودتون رو  معرفی کنید
 چون من همه دوستانی که خاموش وبلاگم رو دنبال میکنن،  میشناسم !
ممنونم 
هایبرنت (Hibernate) یا خواب زمستانی یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که اجازه حفظ پرونده‌ها، برنامه‌ها و داده‌هایی که بر روی حافظه RAM قرار دارد را پس از خاموش کردن سیستم، به کاربر می‌دهد.
هایبرنت (Hibernate) چیست؟هایبرنت (Hibernation)، خواب زمستانی یا Suspend to disk (تعلیق بر روی دیسک) یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که عملکرد آن بسیار شبیه به حالت Sleep می‌باشد. در حالت هایبرنت، تمامی پرونده‌ها و برنامه‌های باز شده‌ای که قبل از خاموش کرد
خدمات فنی مهندسی گیل سرما
نمایندگی مجاز کولرهای گازی گری در رشت
بمدیریت مهندس صفری نژاد
09111376298
خاموش شدن کولر گازی گری gree می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. یکی از این موارد مشکلات برق کشی و سیم کشی ساختمان و یا کولر است. از نبود اتصالی ها و فیوزهای سوخته در سیستم کولر خود و کل ساختمان مطمئن شوید. تنظیمات ترموستات یکی دیگر از دلایل این مشکل است. برخی از ترموستات ها بصورت خودکار روشن و خاموش می شوند و گاهی در صورتی که دما را بر روی اعداد خیلی ب
زمان هایی وجود دارد که یک کاربر می خواهد تاریخ شروع و خاموش شدن های کامپیوتر را بداند. اغلب، مدیران سیستم برای عیب یابی لازم است در مورد تاریخچه بدانند. اگر چند کاربر از یک رایانه استفاده می کنند، ممکن است یک معیار امنیتی مناسب برای بررسی زمان راه اندازی و خاموش شدن کامپیوتر باشد … آموزش بررسی لاگ روشن و خاموش کردن ویندوز سرور
منبع : وبلاگ ایران سرور

کپسول آتش‌نشانی Fire Extinguishers از جمله وسایل و تجهیزات
اطفاء حریق از نوع دستی می باشد. خاموش کننده های دستی ( کپسول اتش نشانی)
از بزرگترین وسایل برای خاموش کردن آتش می باشد. محفظه کپسول
آتش نشانی عموما به شکل استوانه ای و فازی ساخته می شود. کپسول آتش
نشانی با توجه به نوع کاربرد از موادی مانند آب، گاز، پودر و مواد ضد
اشتعال تحت فشار درون محفظه کپسول پر می شود. نحوه استفاده از کپسول
آتش نشانی به این صورت است که می بایست اهرمی را که بر روی
ضامن ق
کپسولهای اتش نشانی پودری امروزه یکی از پرکاربردترین و معروترین خاموش کننده های موجود در اماکن عمومی، خانه ها و انبار ها میباشند. حتما شما هم تا بحال نمونه های آن را در مترو، کارخانه و اتوموبیل مشاهده کرده اید.  کپسولهای پودری یک مزیت بزرگ دارند و آن هم قابلیت استفاده از انها در تمامی آتش سوزی ها میباشد. در ادامه با معرفی این خاموش کننده ها با ما همراه باشید.
تاریخچه کپسولهای پودری
در گذشته مردم در گوشه و کنار خانه هایشان در بسته های مخصوصی پ
همه آتش سوزی ها یکسان نیستند. سوخت و منابع خطرآفرین مختلف باعث بروز آتش سوزی های مختلف می‌شوند و نیاز به انواع مختلفی از خاموش کننده ها و کپسول های اطفاء حریق برای مقابله با آتش سوزی ناشی از آنها وجود دارد.

کلاس A – مواد محترقه و مشتعل در این نوع آتش سوزی شامل مواد جامد مانند چوب، کاغذ یا پارچه است.
کلاس B – مواد محترقه و مشتعل در این نوع آتش سوزی شامل مایعات قابل اشتعال مانند بنزین، دیزل یا روغن است.
کلاس C – مواد محترقه و مشتعل در این
همه آتش سوزی ها یکسان نیستند. سوخت و منابع خطرآفرین مختلف باعث بروز آتش سوزی های مختلف می‌شوند و نیاز به انواع مختلفی از خاموش کننده ها و کپسول های اطفاء حریق برای مقابله با آتش سوزی ناشی از آنها وجود دارد.

کلاس A – مواد محترقه و مشتعل در این نوع آتش سوزی شامل مواد جامد مانند چوب، کاغذ یا پارچه است.
کلاس B – مواد محترقه و مشتعل در این نوع آتش سوزی شامل مایعات قابل اشتعال مانند بنزین، دیزل یا روغن است.
کلاس C – مواد محترقه و مشتعل در این
سلام
یه مدت قبل (به زور) یه پست گذاشتم
درمورد داداشم
یه عده هم رفتن و دنبالش کردن
حالا دنبال کننده هاش شدن یازده نفر
منم قبلا نویسنده سایتش بودم منو حذف کرده
پز هم میده که من چنینم و چنانم دنبال کننده هام شدن یاااااازززززده نفر
عصبانیم از دستش 
چیکار کنم
شما چه پیشنهادی دارین
آخه خودم بهش یاد دادم چطور با بلاگ کار کنه ها
وای وای وای
abolfazlhayati.blog.ir
آدرس وبش↑
دلم برا خواننده خاموش بودن تنگ شده؛ دلم می خواد یه وب تازه بخونم بدون اینکه بخوام کامنتی بذارم و حرفی بزنم؛ بخونم و بخونم و بخونم...
یه سلامی هم بکنم به خواننده های خاموشم :) درسته من تا حدی درکتون می کنم ولی نمی خواید روشن بشید آیا؟!
ممکنه عزیزانی قصدشون از نمایش جعبه دنبال کنندگان، فقط نمایش دکمه دنبال کردن باشه که با این کار شما 20 نفر رو لینک می کنی بعلاوه این که لود تصاویر اونها هم کمی زمان می بره. حتّی اگه تصویر هم مخفی بشه باز این فرآیند شکل می گیره!
خب این آموزش برای عزیزانی هست که تمایل دارن جعبه دنبال کنندگان رو غیرفعال کنن و فقط یه لینک برای مخاطب توی منو قرار بدن که اگه دوست داشت، با کلیک روی اون جزو دنبال کننده های شما بشه.
ادامه مطلب
گفتم از آتش عشقت ، که مرا سوزاندهکان منی برده و خاکستر آن جا ماندهگفتم از نور دو چشمت که به راهم اوردمطلع شعر مرا ، بیت تو زیبا کردهگفتم از ساغر ساقی ، که به جانم میریختمستی ی هر شب ما ، ذکر تو بر پا کردهگفتم از حال خوشم ، شور سماعی خاموشپر شدن از خود و هر چیز که او پر کرده
به نام "او"

آمدم خودم را قربانی کنم که جبران کنم...

که نگذارم کسی کاری که من کرده ام را بکند...

خودم را تندیسی کرده ام از عبرت... که دیگران شبیه من نشوند...

به او گفتم نکن... چیزی هست در جهان که اگر خاموش شود دیگر هیچ شادی ای را احساس نخواهد کرد..

و کاش خاموش نمیشد...

تمام شد... باید تمام میشدم...

"مسافر"
فیلم صداهای خاموش،
دانلود رایگان فیلم صداهای خاموش با کیفیت 1080p
دانلود فیلم صداهای خاموش با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی صداهای خاموش با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1398
کارگردان : سهی بانو ذواقدر
بازیگران: فریبا کوثری، بیتا سحرخیز، مجید صالحی، فلور نظری، نیما شاهرخ شاهی، بهاره افشاری، عمار تفتی، سعید داخ و نیلوفر خوش‌خلق
خلاصه داستان : فیلم درباره مهدی پسر ۱۲ ساله‌ای است که مادرش سرویس‌های بهداش
امروز انقدر اتفاقای عجیب و غریب افتاده که برای خلاصی از فکر و خیال فقط باید خودمو خاموش کنم...
مرحله اول المپیاد ...
جلسه اساتید و من...
دهن لقی استاد!
دهن لقی خودم...
حرفای استاد ...
عجیب شدن رفتار چن نفر ...
دیگه باید برم خاموش شم...
.....
خوشا فاضل که میگه:فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست!
مدتی پیش که پویش درخواست توسعه خدمات بیان راه افتاده بودید ، دیدم که خیلی ها بر این نکته تاکید داشتن امکان دنبال کننده مخفی غیر فعال بشه ، من خودم هیچ کس رو بصورت مخفی دنبال نمی کنم ولی لازم دونستم نکاتی رو عرض کنم !
ورود به وبلاگ که تنها از طریق فهرست دنبال کنندگان نیست ، شما اگر وبلاگی رو بصورت مخفی هم دنبال نکنی از طریق نوار آدرس مرورگر خیلی راحت می تونی لینکش رو تایپ کنی و یه اینتر ناقابل بزنی و مطالب رو ببینی !
پس اگر قراره احساسی باشه که ا
هفته آینده کلاسی دارم که نیاز به لپ تاپ داره و یک ارائه مهم دارم و در حالیکه سایت دانشگاه به مدت ده روز تعطیله لپ‌تاپم هم یک دفعه پیام داد گفت در خطره و بی هوا خاموش شد و حالا روشن نمیشه. قلبم فشرده شده. سعی میکنم به خودم مسلط باشم. هر وقت تو گوگل دنبال راه‌حل می‌گردم یاد خاطرات خرابی دستگاه‌های قبلی می‌افتم و دهانم تلخ می‌شود. خراب شدن لپ تاپ مثل یه دفعه مریض شدنه. وقتی اتفاق میافته یک دفعه قدرشو میدونی یک دفعه به گذشته ها و راحتی که داشتی
ساعت 8 صبح ماه رمضان کلاس جبرانی گذاشته بودند با یک استاد حساس به همه چی!
خیلی ها این اواخر دیگر فقط به نیت حذف نشدن می آمدند. بچه ها بدو بدو خودشان را به کلاس استاد حساس می‌رساندند. هرکسی وارد می‌شد، به عنوان اولین حرکت، سر می‌چرخاند به سمت فنکوئل خاموش و با دیدن چهره پوکر استاد و کتی که در آن گرما به تن کرده بود، بدون هیچ اعتراضی می‌نشست سر جایش. تا اینکه استاد ترمومتر را درآورد و شروع کرد به لحاظ علمی اثبات کردن اینکه الان هوا خوب است و آدم
ساعت 8 صبح ماه رمضان کلاس جبرانی گذاشته بودند با یک استاد حساس به همه چی!
خیلی ها این اواخر دیگر فقط به نیت حذف نشدن می آمدند. بچه ها بدو بدو خودشان را به کلاس استاد حساس می‌رساندند. هرکسی وارد می‌شد، به عنوان اولین حرکت، سر می‌چرخاند به سمت فنکوئل خاموش و با دیدن چهره پوکر استاد و کتی که در آن گرما به تن کرده بود، بدون هیچ اعتراضی می‌نشست سر جایش. تا اینکه استاد ترمومتر را درآورد و شروع کرد به لحاظ علمی اثبات کردن اینکه الان هوا خوب است و فیز
همین چندروز پیش دنبال کننده‌ای به اسم ، آواتار دریا داشتم که الان لفت داده. 

خانم معلم ، بخش نظرات را بسته بودی. 

بارها سعی کردم دنبالت کنم ولی با پیغام اطلاعات واردشده صحیح نمی باشد روبرو شدم.
دستی وارد کردم ولی بازهم نشد . 
اگر خودت دوست نداری ، که هیچ ، چون اجبار و اصراری نیست. ولی من تلاشم کردم و نشد. 
کسی می تواند اطلاع دهد. 

هم اکنون ، یکی از دنبال کنندگان نیز همین گونه است. توجه : 

تعمیر پمپ وکیوم پیستونی شروع و متوقف شود
1. آماده سازی قبل از شروع کار:A. سفتی کمربند را بررسی کرده و قبل از شروع استراحت کنید. پس از شروع ، پیچ را روی پایه تنظیم کرده و آن را آهسته سفت کنید تا گشتاور شروع آن کاهش یابد.ب بررسی کنید که آیا تمام قطعات سست هستند و آیا فرمان موتور شرایط پمپ را برآورده می کند یا خیر.ج بررسی کنید که آیا سطح روغن در مخزن روغن تقریبا نیمی از سطح روغن در مخزن روغن است.د برای پمپ که مدت طولانی کار نکرده است ، قبل از شروع بر
کجاست انقطاع از امید به نماز های با حال در اتاق های نیمه تاریکِ خلوت و ساکت و اشک های سر قنوت روز های بیکار و بی دل مشغولی و بی دغدغه که تازه نوبت خدا شود... این امید افیونی کی قرار است خاموش شود و وسط روزهای شلوغ و با لباس های کار و ساعت های پر کار و پر دغدغه خدا پرستیم و خودخواهانه دنبال حال خوب و اشک سر قنوت نباشیم...
باران این روزها دقیقا از وقتی شروع شد که من لباس های زمستانی ام را جمع کردم و شوفاژ اتاقم را هم خاموش کردم.هیچی دیگه الان یخ کردم،مامانم هم هی میگه برو لباسات را بپوش و من میگم تا من از ته کشو بیارمشون بیرون هوا میشه آفتابی و گرم،در نتیجه بگذار اون ته بمونند و هوا بارانی باشه و لذت ببریم
پاورپوینت خاموش کننده های آتش
.                 دانلود پاورپوینت با موضوع خاموش کننده های آتش  در قالب ppt ودر38اسلاید، قابل ویرایش برشی ازمتن تحقیق:   تعریف آتش: آتش عبارت است از یک سلسله فعل و انفعالات شیمیایی توام با شعله ،دود ،ذرات،نور،خاکستر و حرارت که از اکسیداسیون مواد سوختی با اکسی‍ژن بدست می آید مثلث وچهار وجهی حریق سه عامل اصلی حریق سوخت اکسیژن حرارت واکنش های زنجیرهای سوختن   درجه حرارت خود بخود سوزی   پایین ترین درجه حرارت است که د
ابتدا دوشاخه برق دستگاه را به پریزی که در مجاورت آن قرار دارد وصل نموده بطوریکه فاز دستگاه به فاز پریز متصل گردد.شیر گاز را باز نمایید و توسط کلید روشن/خاموش صفحه کنترل، دستگاه را روشن نمایید. سپس بر حسب نیاز، با فشردن کلید(تابستانی/زمستانی)دستگاه را در حالت تابستانی یا زمستانی قرار دهید و به کمک کلیدهای افزایش یا کاهش دما          
می توانید دمای مدار آبگرم بهداشتی و همچنین مدار شوفاژ را تنظیم نمایید.
ج) نحوه خاموش نمودن دستگاه :
بوسیله کلید
روشن و خاموش کردن دستگاه
دکمه PWR را بزنید تا دستگاه روشن شود. برای خاموش شدن دستگاه همین کلید را فشار داده و نگه دارید.
نکته
زمانی که خودرو خاموش است تا ۳۰ دقیقه، رادیو پخش با زدن دکمه “PWR” یا
وارد کردن CD قابل روشن شدن است. به خاطر داشته باشید با وارد کردن
USB/SD/AUX دستگاه روشن نخواهد شد. پس از سپری شدن مدت زمان ۳۰ دقیقه رادیو
پخش خاموش می‌شود و با زدن دکمه “PWR” می‌توانید
ادامه مطلب
زیاد وبلاگ نمیخونم. مثل قبلاها که مرتب پی خاموش کردن این ستاره ی نوار بالای صفحه مدیریت وبلاگم بودم نمیخونم. اصلا هیچ کاری را که قبلاها دوست داشتم یا مفید میدونستم زیاد انجام نمیدم. فقط گاهی کتاب میخونم، اونم نه زیاد. انرژی هیچ کاری رو ندارم. یه جورایی رفتم روی حالت پاور سیوینگ تا روزی که به یه منبع انرژی وصل بشم. نشمم برام مهم نیست. گفتن که نداره به قول دکتر، این اکتیو شده م.
داشتم می گفتم. زیاد وبلاگ نمیخونم ولی همین که هستید که عنوان های جذا
پنجره را باز می کنم و هوای سرد پاییز دلم را با خود به میان برگ های ناخوش احوال می برد. حالمان ناخوش است مثل برگ های محتضر که با هر نسیم غزل خداحافظی از شاخه می سرایند. در دل تاریک شب به دنبال چشمه ی حیات هستیم، فانوس را باد خاموش کرد و ماه در پس ابرهای سیاه اسیر شد. خورشید تو هستی، طلوع کن.
خبرگزاری آریا- اگر به دنبال استخدام یک تولید کننده محتوا برای کسب و کارتان می باشید و یا خودتان به عنوان یک متخصص تولید کننده محتوا به دنبال جذب در سازمان های بزرگ هستید و نمی دانید در زمان مصاحبه چه سوالاتی از شما پرسیده می شود، پینشهاد می کتیم حتما این مطلب را بخوانید.
تولید کننده محتوا کیست؟
شاید بتوان گفت از بدو پیدایش انسان ها این شغل نیز وجود داشته است. حتی در زمان انسان های اولیه نیز افرادی حضور داشتند که با رسم اشکال مختلف بر روی سنگ ه
این هفته ، iOS 13 به کلیه دستگاه های iOS وارد شد و آیفون 11 و 11 پرو نیز به طور رسمی وارد بازار شد. هفته آینده انتظار می رود iOS 13.1 در تاریخ 24 سپتامبر وارد کشور شود و ویژگی پرتاب CPU اپل را به کاربران iPhone XR و iPhone XS اضافه کند.
برای کسانی که ناآشنا هستند ، اپل برای اولین بار اعتراف کرد که CPU های 2017 را در آیفون های قدیمی تر در سال 2017 پرتاب کرد و این باعث جنجال شد ، که در نهایت باعث شد اپل 29 دلار جایگزین باتری بدون ضمانت را برای افراد آسیب دیده صادر کند. استدلال ا
این نوع خاموش کننده‌ها یا کپسول آتش نشانی برای جلوگیری از آتش سوزی‌های گسترده ناشی
از مواد قابل احتراق معمولی مانند (کاغذ، پلاستیک و لاستیک) و هم چنین
سایر اشیاء جامد مانند چوب که در آن آتش عمیق و پنهان در داخل اشیاء تا
مدت‌ها باقی می‌ماند و به احتمال زیاد با افزایش درجه حرارت دوباره منجر
به ایجاد آتش سوزی می‌شود، بسیار مناسب هستند.
هنگامی که یک آتش سوزی در حال خاموش شدن است، خطرات بزرگتری
نسبت به آنچه که در عالم ظاهر می‌بینید، وجود د
اگه یه روز همه ی دنبال‌کننده های این وبلاگ رو حذف کردم و اونایی که دنبال می‌کنم رو هم دیگه دنبال نکردم (و احیانا آدرس رو هم عوض کردم)، به بزرگی خودتون و وبلاگاتون ببخشید. مشکل از شما نبوده. من به اینجا پناه آوردم(!) و اگه حس کنم حریمم داره حفظ نمی‌شه یا آزادی عمل حداقلی رو ندارم، هر طوری شده برش می‌گردونم. اگه بازم براتون سوال شد که چرا این کارو می‌کنم بیاین براتون توضیح بدم. حوصله جمله بندیش رو ندارم الان بنویسم.
گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
به دنبال پژواک صدای تو در این جنگل تاریک که با هر دو قدم سکندری میخورم و نقش بر زمین میشوم و کف دست‌ها و زانوانم خراشیده شده و سرم سنگین است و چشم‌هایم بلااستفاده‌اند و گوش‌هایم زنگ می‌زنند، میگردم. لب‌های خشکیده‌ام چرا صدای شر شر آب را نمیشنوند؟ نور خیره کننده‌ای را که از مشرق می‌تابد چرا نادیده میگیرم؟ کر و کور و دگم‌ام به دنبال مهر تو.
گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
دانلود داستان یک عاشقانه خاموش نودهشتیا
دانلود داستان یک عاشقانه خاموش نودهشتیا
نام کتاب: یک عاشقانه خاموش
نام نویسنده: نازنین براتی ـــ کاربرنودوهشتیا
ژانر: عاشقانه،درام
خلاصه:مرگ، فقط با مردن اتفاق نمی افتد!
ادامه مطلب
حمله های قلبی خاموش چه علائمی دارد؟
حمله
قلبی خاموش همان‌طور که از عنوانش پیداست از عارضه‌هایی به حساب می‌آید که
مورد توجه قرار نمی‌گیرد زیرا علائم آن شدید و آشکار نیست.

از جمله علائم حمله قلبی خاموش می‌توان به تنگی نفس و احساس ناراحتی در
برخی قسمت‌های بدن علاوه بر قفسه سینه اشاره کرد که می‌تواند شامل کمر،
گردن، یک دست یا ه
سلام به همه مخاطبین احتمالی و گذری و دنبال کننده و خاموش و روشن!
یه برنامه ای قراره کار بشه که همونقدر که شما میدونین چیه، منم میدونم :))
هم شما و هم من توی این برنامه شرکت داریم.
شما می‌تونین از طریق این لینک هر سوالی که ازم دارین بپرسین
یا از طریق آدرس ایمیل gappod@yandex.com اگر نظر یا حرف خاصی دارید بنویسید تا مطرح بشه . 
ضمنا هرگز هویت شما در برنامه فاش نخواهد شد. 
هر کی این پست رو دید شرکت کنه دور هم خوش بگذرونیم یه کمی
فعلا همینا دیگه
منتظریم
امکانی در پنل بیان وجود داره بنام فهرست دنبال کنندگان، بنده یکی از مخالفان سرسخت این امکان بوده و هستم. تنها هم مختص به این سرویس نیست، در هر جایی که این امکان باشه حس خوبی نسبت بهش ندارم.
اوّلین دلیل سرکش شدن و یا تضعیف روحیه نویسنده هست. شاید خیلی ها متوجّه این نکته نشن امّا تعداد دنبال کننده های اونها چه کم و چه زیاد، روی رفتار اونها تاثیرات منفی گذاشته که شاید خودشون هم باخبر نباشن.
دوّمین دلیل به وجود اومدن فضای تبادلی برای دنبال کردن و د
1- مشکل روشن نشدن گوشی.

1- اگر گوشی با (نگه داشتن دکمه روشن خاموش روشن نشد).

2- باید (دکمه روشن و خاموش و دو دکمه ی کم و زیاد کردن صدا) را باید باهم نگه داشته تا گوشی روشن شود.

2- چگونه بر روی گوشی رمز بزاریم.1- اول میرویم به (تنظیمات گوشی).2- بعد به (صفحه ی قفل) گوشی میرویم.3- سپس وارد نوع (قفل صفحه گوشی) میشویم.4- (نوع رمز )خود را انتخاب میکنیم.
بخور آب سرد و خوشبو کننده فندکی اتومبیل
این محصول شامل یک عدد دستگاه بخور فندکی مناسب برای انواع خودرو میباشد.مرطوب کننده محیطکاهش آلودگی های محیطقابل اتصال از طریق شارژر فندکی خودرومخزن 250 سی سیقابلیت چرخش 360 درجهدکمه روشن/خاموش لمسیدارای فیلتر ضد رسوبسیستم خاموشی خودکار پس از اتمام آب

خرید محصول
موتور ترمز  WEG متشکل از یک موتور القایی است که به یک ترمز تک دیسک وصل شده است و یک واحد کامپکت را تشکیل می دهد . موتور القایی یک ماشین خنک کننده فن کاملاً محصور با همان عملکرد مکانیکی و الکتریکی موتورهای WEG با هدف کلی است .
ترمز با چند قسمت متحرک ساخته شده است که سبب کاهش عمر طولانی می شود . دو مدل لنت های ترمز یک محل تماس بزرگ ایجاد می کند و در طی فرآیند ترمز تنها به فشار کمی نیاز دارد که باعث کاهش گرمای ترمز و سایش حداقلی می شود . علاوه بر این، ترم
A Silent Voice 2016,انیمیشن A Silent Voice 2016 دوبله فارسی,دانلود A Silent Voice 2016 720p,دانلود انیمه A Silent Voice با کیفیت 1080p,دانلود انیمه ژاپنی,دانلود انیمه سایلنت ویس A Silent Voice 2016,دانلود انیمیشن Koe no katachi 2016,دانلود انیمیشن صدای خاموش A Silent Voice 2016,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن A Silent Voice 2016,دوبله فارسی,زبان اصلی,سایلنت ویس,صدای خاموش,
ادامه مطلب
این تصمیم سیزده سالگی منه!احساسی؟نه،نبود.هنوز هم‌ معتقدم که نبود.عقلانی بود.ولی عقل من اون روزا چی با خودش فکر کرد؟به من چی گفت که قانعم کرد؟یادم نمیاد.شایدم همون موقع ها از ذهنم پاکش کردم تا دیگه هیچ وقت یادش نیفتم.کی می‌دونه که به خاطر آینده نگری بوده یا نه؟عقل و منطق که شما انقدر تعریفشو می‌کنین و‌حتی احساس-که نباید دخیل می شد و شد-به جایی نرسیدن.شاید باید یه قرصی یا یه وِردی یا یکی از همون راهکار های احمقانه‌تون بهم بدین که چراغ حس دوس
کاربران
گوشی های موبایل ممکن است با برخی مشکلات از جمله روشن و خاموش شدن پشت سر
هم گوشی حتی زمانی که باطری گوشی پر است مواجه شوند که این به ظاهر بی
دلیل روشن و خاموش شدن پشت سر هم گوشی اتفاق ازار دهنده ای برای صاحبان
گوشی موبایل است . دلیل روشن و خاموش شدن گوشی موبایل میتواند موضوعات
مختلفی باشد.
اولین کاری که وقتی گوشی
شما مدام روشن و خاموش شد باید انجام دهید این است که باطری گوشی را چک
کنید که درست در جای خود قرار بگیرد ممکن است یک حرکت با
 هیچ وقت فکر نمیکردم آشنایی جز اونی که خودم میخوام وبم رو بخونه! 
همه 121 نظر رو پاک کردم 
دوستانی که دنبال کننده هستن، میتونن قطع دنبال رو بزنن 
از این به بعد اینجا نخواهم بود
ولی قول بدین دعا کنین برای حال دلم :)
در پناه حق باشین.
هروقت توی زندگیم پوست اندازی کردم اولین چیزی باهام عوض شد وبلاگم بود حالا نمیخوام پری دریایی نابود کنم فقط میدونم تواین برهه از زندگیم دیگه نمیتونه یه پری دریایی باشم که تو اعماق دریا زندگی میکرد وبلاگ جدید زدم کسی خواست ادرسو میدم بهش لطفا کسی خاموش دنبال نکنه (: مرسی..
TROJAN Vibrations Power Wand De Mass Massager
درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینیدذهن و بدن را از لرزشهای عمیق TROJAN Vibrations Power Wand Deep Massager تجربه کنید. ماساژور بیرونی چند سرعته است که تحریک گسترده ای دارد ، مناسب برای بازی انفرادی یا شریک زندگی. این ماساژور شخصی بی سیم چند سرعته ، سه سرعت م

1- هرگز سیگار نکشید و اگر می کشید ، نیمه آخر آن را هیچ وجه نکشید.
2- در حمام هیچگاه مستقیما زیر دوش آب گرم نفس نکشید. کلر یک قاتل تدریجی است.
3- هنگام شارژ موبایل ابتدا شارژر را به گوشی وصل کنید و سپس آن رابه برق وصل کنید. بهتر است موبایل خاموش باشد.
4- چای بیشتر از یک روز مانده را اصلا ننوشید.
5- هنگام روشن کردن کولر اتومبیل خود ابتدا به مدت حداقل 5 دقیقه پنجره ها را باز بگذارید و در پمپ بنزین ها کولر را خاموش نمایید.

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
نور گوشیم و کم کرده بودم تا خاموش نشه و صرفه‌جویی در مصرف باطری حساب بشه. همزمان یه پیام از سیدعاصف عبدالزهرا اومد. داشتم پیام رو باز می‌کردم اما از شانس بد من گوشیم خاموش شد. بی سیم هم که همرام نداشتم. از طرفی هم اگر بیسیم داشتم، بین مردم نمی‌شد جلب توجه کرد وَ نباید گاف می‌دادم. خیلی ذهنم مشغول شد. چون همزمان درگیر یه پرونده‌ای هم بودیم که باخودم گفتم شاید برای اون باشه.
ادامه مطلب
حالا که بعد از سه ساعت بین رگ و پی و دل و روده ی مرغ ها، دست چرخاندم، و در این بین با پسرم حرف زدم و صدبار رفتم و آمدم پیشش و به همسر غر زدم که هنوز بلد نیست به اندازه ی دونفر و نصفی خرید کند، و بچه را خواباندم و ظرف ها را شستم و زمین را تی کشیدم، دوش گرفتم و برق ها را خاموش کردم و بالاخره بعد از یک صبح تا ظهرِ کاری شلوغ و یک ظهر تا شب، خانه داری شلوغ تر، دراز کشیدم به این فکر میکنم چقدر آن دختر تی تیش مامانی که تا لنگ ظهر خواب بود و بعد وبلاگ و یاهو م
این رمانو وسط تابستون خوندم ولی اصلا وقت نکردم براش پست بذارم.
هم زمان با دالان بهشت خوندمش و اگه کپشن دالان بهشت رو چک کنین میبینین که گفتم تو یه هفته دو تا رمان خوندم که هر دو در دهه هفتاد شمسی روایت میشن (یعنی دالان بهشت و عشق خاموش) ولی یکی رو بیشتر از اون یکی دوست داشتم؛
"عشق خاموش" همونیه که بیشتر از دالان بهشت دوستش داشتم؛ دلیلش هم شخصیت پردازی و داستان پردازی قوی تر عشق خاموش بود.
البته یه سری ضعف هایی داشت که با توجه به دوره ای که روایت م
بسم الله الرحمن الرحیم
تا ب حال ب غاسق اذا وقب فکر کردی؟؟
روزی ک مردم درحال یادگیری بودن افکار داشت روشن روشن ترمیشد عده ای فکرشان روشن شد اما همه نه!
افکار خاموش بودند و بعضی نیمه روشن! 
آن ۲ گروه غافل از این که خطر در کمین هست عده ای در حال خوش گذرانی پ عده ای دیگه درحال تفکر و عمل بودند تنها روشن فکران بودند که از این خطر با خبر بودند اما چجوری باید به بقیه میگفتن !
کسایی که نه دل میداند نه گوش!
یکی از آنها گفت: وای برآنها که غافلند از خطر پیش رو
دانلود فیلم ایرانی صداهای خاموش
دانلود فیلم صداهای خاموش به کارگردانی سهی بانو ذوالقدر و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی در ژانر دارم و خانوادگی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند فریبا کوثری ‚ بیتا سحرخیز ‚ مجید صالحی ‚ فلور نظری ‚ نیما شاهرخ شاهی ‚ بهاره افشاری ‚ عمار تفتی ‚ سعید داخ و نیلوفر خوش‌خلق نقش آفرینی کرده اند شما می توانید فیلم سینمایی جدید را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان: سهی بانو ذوالقدر
تهیه ک
یکی مهمان ناخوانده ز هر درگاه رانده سخت وامانده رسیده نیمه شب از راه ‚ تن خسته ‚ غبار آلود نهاده سر بروی سینه رنگین کوسن هایی که من در سالهای پیش همه شب تا سحر می دوختم با تارهای نرم ابریشم هزاران نقش رویایی بر آنها در خیال خویش و چون خاموش می افتاد بر هم پلکهای داغ و سنگینم گیاهی سبز میرویید در مرداب رویاهای شیرینم ز دشت آسمان گویی غبار نور بر می خاست گل خورشید می آویخت بر گیسوی مشکینم نسیم گرم دستی حلقه ای را نرم می لغزاند در انگشت سیمینم لب
جهت چرخش شافت پمپ وکیوم خلاء باید با قرار دادن موتور تست شود تا اطمینان حاصل شود که از جهت فلش مشخص شده بر روی پمپ خلاء مطابقت دارد. قبل از انجام این کار ، غده بسته بندی را کمی شل کنید و سپس آن را محکم کنید. درگاه اگزوز باید کاملاً باز باشد. علاوه بر این ، دریچه توقف فشار سنج و سوئیچ فشار دیفرانسیل سوئیچ فشار نیز باید باز شود و شیر باید بسته شود.
مایعات کار باید به رابط n3.3 و آب خنک کننده به رابط n5.0 عرضه شود.
قبل از اولین آزمایش ، حدود 4 هفته پس از
اصلا آدم، به‌خاطر آدم بودنش یک موجود دو ساحتیه.
یک وجه آدم دلشه و تصمیمات احساسیش
و یک وجه دیگه عقلشه و تصمیمات منطقیش
اما تو یه سری مسائل خیلی مهم انگار نمی‌تونیم همزمان هر دو تا بُعد رو استفاده کنیم. دوتا مثال می‌زنی داداش؟ بله!
تو وقت گذاشتن برای بقیه، یهو بعد احساسیمون مطلقا خاموش می‌شه و می‌شیم سراسر منطق! و خب دودوتا چهارتا اجازه نمی‌ده تفقدی کنیم درویش بی‌نوا را.
مثال بعدی؟
وقتی که کسی چشممون رو می‌گیره. اونجاست که عقل خاموش میشه
موزن گوش و بینی تاچ بیوتی مدل TB1651
TOUCHBEAUTY TB1651 ELECTRIC NOSE HAIR TRIMMER
موزن گوش و بینی تاچ بیوتی دستگاه متخصص زدن موهای گوش و بینی با دقت بالا می باشد.شما احساس خوبی نخواهید داشت هنگامی که موی بینی یا گوشتان نمایان می شود ، بنابراین طبیعی است که سعی کنید آنها را کوتاه نمایید. برای این کار شما به یک اصلاح کننده موی بینی و گوش نیاز خواهید داشت . اصلاح کننده ای که با دقت و آسان این عمل را برایتان انجام دهد.
موزن گوش و بینی تاچ بیوتی مدل TB 1651 برای آقایانی است ک
دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی ترور خاموش
Download New Music Reza Yazdani Terore Khamoosh
دانلود اهنگ ترور خاموش از رضا یزدانی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ غمگین هر کسی تاریخو خونده باشه
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی ترور خاموش
Download New Music Reza Yazdani Terore Khamoosh
دانلود اهنگ ترور خاموش از رضا یزدانی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ غمگین هر کسی تاریخو خونده باشه
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است در کولر گازی رخ بدهد، بروز یخ زدگی است. به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مقاله به پاسخ این سوال برسیم که اصولا چرا کولر گازی یخ می زند؟

چرا کولر گازی یخ می زند؟  
علت یخ زدگی در کولرگازی 18000 ال جی و رفع آن
شاید یخ زدگی کولرگازی در بعضی از شرایط  به طور ملموس قابل مشاهده نباشد اما میتوان با مواردی خاص فهمید که آیا این اتفاق افتاده است یا خیر. بطور مثال درصورتیکه کولرگازی مثل قبل باد سرد تولید نکند به احتمال
آمونیاک کف ، مایکروویو و اجاق ها را با مواد غذایی سوخته تمیز می کند. اما آیا بهترین راه برای تمیز کردن خانه خود است؟
آمونیاک ، که ترکیبی از نیتروژن و هیدروژن است ، اغلب به عنوان "ماده پاک کننده طبیعی" مورد استفاده قرار می گیرد ، اما این یک مورد است که طبیعی همیشه بهترین حالت را ندارد. آمونیاک به دلیل بوی بسیار تیز شناخته شده است. بو به تنهایی می تواند برای افرادی که مشکل تنفسی دارند ، باعث تحریک شود. به محض بو کردن آن ، چشمان شما ممکن است شروع به
راستش رو بخواین روزی که عنوان وبلاگ و متن بالایی رو نوشتم خیلی حواسم به عواقب کارم نبود :دی
ولی الان که دیدم چند نفری لطف کردن و من رو دنبال کردن به خودم گفتم ای دل غافل! حتما این بندگان خدا به امید  خوندن « روزنوشت‌های یک پزشک گمنام» اینجا رو دنبال کردن. خصوصا تو این روزای کرونا بعید هم نیست مردم فک کنن قراره راجع به کرونا اینجا چیزی نوشته بشه.
این شد که به خودم واجب دونستم بیام و توضیح بدم که اگر به امید این قضیه اینجا رو فالو کردید من فعلا شر
نکاتی بسیار مهم درباره نگهداری خودرو   ۱-ماهی یک بار کولر خودرو را به مدت چند دقیقه جهت مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص آن و جلوگیری از فاسد شدن آن روشن نمایید.   
۲-در هنگام روشن بودن خودرو از باز کردن کابل باتری خودداری کنید.  
۳-با روشن شدن چراغ استپ،خودرو را متوقف نموده با نمایندگی تماس بگیرید.   
۴-با روشن شدن چراغ انژکتور،خودرو را خاموش نموده و بسط باتری را چند ثانیه جدا نموده و سپس اتصال دهید اگر چراغ خاموش.....
ادامه در
http://ravankaransanat.ir/category/we
توجه - این بازی فقط مخصوس سیگاری هاست و کودکان به هیچ عنوان انجام ندهند.
زمانی که دوستان شما دریک اتاق جمع هستند وارد اتاق شده و بلافاصله آتش سیگار یکی از آن ها را با دو انگشت خود بردارید و آن را
خاموش کنید .
راز: دور از چشم اطرافیان دو انگشت شست و سبابه ی خود را بر روی یخ بچسبانید تا انگشتان حالت بی حسی بخود بگیرند سپس
خود را با دستمال خشک کرده و بلا فاصله به میان جمع بیایید. پیش از آنکه بی حسی انگشتان از بین برود سیگار یکی از دوستان را با
همان د
دلیل اصلی خرید دنبال کننده فیک یا جعلی در اینستاگرام می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری به باد رفته تلقی شود ! دلیل این جریان این است که شما دنبال کنندگانی خریداری نموده اید که هیچ کدام واقعی نیستند .

دنبال کنندگان فیک شما نمی توانند برای شما لایک و کامنت بزنند پس هوش و حواس خود را جمع کنید ! اگر قصد صرف هزینه های کلان دارید نباید تمام فالوور های اینستاگرام خود فیک بزنید.
زمانی می توانید خرید فالوور فیک اینستاگرام انجام دهید که حداقل 30 درصد ن
کپسولهای
کپسولهای  پودروگاز
هر سال یکبار میبایست کپسولهای  شارژ شود حتی در صورت عدم استفاده.
مخصوص حریقهای نفتی بوده و جهت حریقهای خاکستردار مانند چوب، کاغذ و
پارچه میبایست پس از استفاده از آن خاکسترهای زیر حریق را با آب خاموش نمود..
در صورت استفاده گرد سفید رنگی از دستگاه خارج میگردد که بر روی لوازم الکترونیکی،
مواد غذائی و پارچه و کاغذ تاثیر مخرب برجا میگذارد.
در صورت استفاده از ۱۰۰ گرم مواد داخل طی ۲۴ ساعت بعد قابل استفاده نبوده و
میب
کپسولهای
کپسولهای  پودروگاز
هر سال یکبار میبایست کپسولهای  شارژ شود حتی در صورت عدم استفاده.
مخصوص حریقهای نفتی بوده و جهت حریقهای خاکستردار مانند چوب، کاغذ و
پارچه میبایست پس از استفاده از آن خاکسترهای زیر حریق را با آب خاموش نمود..
در صورت استفاده گرد سفید رنگی از دستگاه خارج میگردد که بر روی لوازم الکترونیکی،
مواد غذائی و پارچه و کاغذ تاثیر مخرب برجا میگذارد.
در صورت استفاده از ۱۰۰ گرم مواد داخل طی ۲۴ ساعت بعد قابل استفاده نبوده و
میب
سلام
امروز از روزی که اولین پستم رو تو این وبلاگ گذاشتم یه سال می‌گذره!
موقعی که کوچ کردم به بیان، مخاطب زیادی نداشتم. تو وب قبلیم خیلی وقت بود برا دل خودم می‌نوشتم، آدمای جدیدو خیلی دنبال نمی‌کردم و متقابلا وبلاگم هم زیاد دیده نمی‌شد. اینجا به لطف سیستم دنبال کردن و خبر دادن پست‌های جدید و این چیزا، با کلی وبلاگ و نویسنده‌ی جدید آشنا شدم.
اعتراف می‌کنم اولش بعضیا رو که می‌خوندم، فکر می‌کردم ینی ممکنه یه روز اینا هم وبلاگمو بخونن و کامن
سلام
امروز از روزی که اولین پستم رو تو این وبلاگ گذاشتم یه سال می‌گذره!
موقعی که کوچ کردم به بیان، مخاطب زیادی نداشتم. تو وب قبلیم خیلی وقت بود برا دل خودم می‌نوشتم، آدمای جدیدو خیلی دنبال نمی‌کردم و متقابلا وبلاگم هم زیاد دیده نمی‌شد. اینجا به لطف سیستم دنبال کردن و خبر دادن پست‌های جدید و این چیزا، با کلی وبلاگ و نویسنده‌ی جدید آشنا شدم.
اعتراف می‌کنم اولش بعضیا رو که می‌خوندم، فکر می‌کردم ینی ممکنه یه روز اینا هم وبلاگمو بخونن و کامن
نظر بلاگر: شدیدا دنبال این ترفند بودم و بلاخره پیداش کردم 
بسیاری از ما هنگامی که در خانه هستیم به اترنت(اگر نمیدانید کلیک کنید) و هنگامی که در جایی دیگر هستیم به وای‌فای متصل می‌شویم. اما وای‌فای خیلی زود باتری را مصرف می‌کند پس بهتر است وقتی که به آن نیاز نداریم آن را خاموش کنیم. 

اما مشکل کجاست؟ وقتی که به کابل اترنت متصل هستیم ویندوز به صورت خودکار اتصال وای‌فای را قطع نمی‌کند و شما باید به صورت دستی این کار را انجام دهید. مگر این که ا
در هوای تو هر چه بنویسم شعر می شود. مثلاً همین که تابستان است و صدای خنده ی بچه ها از پنجره به گوش می رسد. اتاق از بوی دمنوش پر شده. من  با پایان نامه ای که شب ها از فکرش خوابم نمی برد و بی حد از آن می ترسم، تحویل کاری که قرار را از من گرفته، دلِ تنگ، دستی که از لا به لای انگشتانش باد وزیده و موسیقی عربی که می شنوم، هوای دریا را کرده ام. آسمان مهتابی است و چند روز دیگر عید غدیر، عیدی که خیلی دوستش دارم، از راه می رسد. چراغ را خاموش کردم و آمدم برایت ب
چرا تلویزیون خود به خود خاموش می شود؟ ، پرسشی است که در این مطلب به ارائه پاسخ آن می پردازیم. برای ارائه پاسخ جامع به این سوال، باید قطعات مختلف تلویزیون مورد بررسی قرار گرفته و مشکلات احتمالی آنها شناسایی شود. عوامل مختلفی می تواند منجر به این شود که تلویزیون سامسونگ بدون دخالت کاربر و به صورت خود به خود خاموش شود. اطلاع از این دلایل می تواند نگرانی ناشی از بروز چنین مشکلی را کاهش داده و کاربران را در جهت تعمیر تلویزیون یاری نماید. به همین من
از اخلاق گهی که مادرم داره میتونم به این اشاره کنم که وقتی غذا درست میکنی،مثل بازرس وزارت بهداشت تا تک تک مواد و ادویه های غذا رو بازجویی نکنه، از گلوش پایین نمیره.تحت هر حالتی غر میزنه و از وضعیت شاکیهمثلا چرا با این درست کردیچرا شور چرا بی نمک.چرا تند چرا بی مزهچرا به من یک اِپسیلن کوچیکتر دادین؟چرا این غذا رو درست کردین که چاق بشم؟همین کارا باعث میشه تو خونه اون به آشپزخونه نزدیک نشم و روزبه روز شعله ذوق اشپزی تو وجودم خاموش و خاموش تر بشه
با انتخاب آهن مناسب برای نیازهای خود ، صاف کردن چین و چروک های کمد لباس خود را به راحتی انجام دهید.مرد پیراهن جدید خود را اتو کردربکا سیارامیداروربکا سیارامیداروبه ندرت چیز دیگری غیر از کرایه در نظر گرفته شده است ، اما وقتی بهترین آهن را برای نیازهای خود پیدا کردید ، اتو کردن نباید استرس زا باشد یا وقت گیر باشد.
اتو های ایستگاه بخار برای کسانی که اتو کردن زیادی انجام می دهند مفید است. اگر دنبال کالای برتر هستید که بخار زیادی تولید می کند و کا
نه به فکر زرادخانه های هسته ایمنه آب شدن یخچال های قطبی نه بازماندگان خلاف داعشنه جنگ جهانی سومهر چه هم سر خاورمیانه می آیدبگذار بیایدبه من چه
من چه می دانمدر فکر ولادیمیر پوتینچه می گذردمن چه می دانماون چرا پای میز مذاکره نشستو یا عمر البشیر چند سال در رأس قدرت بود؟!من چه می دانمتعداد تفنگ های تولیدیکارخانه های اسلحه سازی رامن که سر از کار سیاستمدارها در نمی آورم
من حق انتخاب دارممی خواهم تلویزیون را خاموش کنمرادیو را ببندمروزنامه را گوش
بسیاری از ما هنگامی که در خانه هستیم به اترنت(اگر نمیدانید کلیک کنید) و هنگامی که در جایی دیگر هستیم به وای‌فای متصل می‌شویم. اما وای‌فای خیلی زود باتری را مصرف می‌کند پس بهتر است وقتی که به آن نیاز نداریم آن را خاموش کنیم. 

اما مشکل کجاست؟ وقتی که به کابل اترنت متصل هستیم ویندوز به صورت خودکار اتصال وای‌فای را قطع نمی‌کند و شما باید به صورت دستی این کار را انجام دهید. مگر این که ا
یکی از رایج ترین مشکلات پکیج های دیواری، خاموش شدن آنها به صورت ناگهانی است. ممکن است این اتفاق هر چند دقیقه یکبار و یا چند ساعت یکبار اتفاق بیوفتد.
علت خاموش شدن پکیج به صورت خود به خود، به وجود چندین سوئیچ ایمنی برمی گردد که در صورت بروز مشکل و ایراد در کارکرد پکیج فعال شده و برای جلوگیری از بروز حوادث خطرناک همچون انفجار و آتش سوزی پکیج را بلافاصله خاموش می کنند. اما علت خاموش شدن ناگهانی پکیج را می توان یکی از موارد زیر قلمداد کرد:

یکی دی
یک فوق تخصص شبکیه چشم گفت: آب مروارید در حقیقت کدورتی در عدسی چشم است که باعث کاهش بینایی می‌شود .

به گزارش : هر گاه صحبت ازبیماری‌های خطرناک می‌شود فورا به یاد پرفشاری خون، کلسترول بالا، بیماری عروق کرونر می‌افتیم درصورتی که بیماری‌های مربوط به چشم یکی از مهمترین عواملی است که باعث شلوغی بیمارستان‌ها و کلینیک‌های پزشکی می‌شود.
ادامه مطلب

مدار Ø 15 میلیمتر و پد پشتی RUPES 125 میلیمتری، به طور تصادفی به طور تصادفی برای سطوح منحنی مناسب است. مدار 15 میلی متری LHR 15ES، کوتاهتر از برادر بزرگ آن LHR 21ES، با سطح rpm بالاتر از LHR 21ES همراه است. این سرعت بالاتر، به رغم مدار کوچکتر، قدرت LHR 15ES را به LHR 21ES می دهد. Ø 130/150 میلیمتر BigFoot پد لعاب فوم، تعادل کامل و ارتعاش آزاد، LHR 15ES یک گوهر واقعی و باید برای مجموعه ابزار هر جزئیات.

ERGONOMICALLY PERFECT بخش RUPES R & D و طراحی توجه ویژه ای به طراحی و ارگونومی بالش های BigFoot دا
فکرکن داری دنبال یه عکس میگردی
فایلهای عکسارو باز و بسته میکنی و پیداش نمیکنی
ریز شدی و داری اسم فایلهارو میخونی که یکیش نوشته دانشگاه
اول ردش میکنی، بعد پیش خودت میگی بذار ببینم چیه
بازش میکنی و چشمت میوفته به گذشته
اینا کجا بوده؟ کی من اینارو کپی کردم اینجا؟
اصن چرا هنوز هست؟
عکسهایی که از دوران شیرین قدیم بوده
عکسهای دو نفره‌ای که توی همشون میخندیم
قلبم داشت از جا درمیومد
داشتم دق میکردم
خواستم پاکش کنم، دلم نیومد
خاموش کردم رفتم خوابی
کیهان کلهر، قطعه‌ی آخری که در کنسرتش زد همان قطعه‌ی معروف «شهر خاموش» بود. بلندگو را دستش گرفت و با همان لحن خودمانی خودش برایمان گفت که این قطعه را به قربانیان بمباران شیمیایی حلبچه تقدیم می‌کند. بعد ادامه داد که وقتی خبر آن بمباران را می‌شنود به شدت غمناک می‌شود و بعد تصمیم می‌گیرد چنین قطعه‌ای را بسازد. گفت قطعه با ریتم پایینی آغاز و سپس آرام آرام اوج می‌گیرد. دقیقا شبیه جهان هستی. ما با غم‌هایی که به سویمان می‌آیند غمگین می‌شویم، ج
کم کم می رسی به نقطه ای که هیچ حضوری دیگه حال تو را خوب نمی کنه .
میفهمی ؟ هیچ حضوری !
می دونی الان کجام ؟
تا گردن توی باتلاق زندگی .
یعنی دستام هم توی باتلاقه ... هیچ بودنی نمیتونه نجاتم بده .
حال و روز من نقل امروز و دیروز نیست . این زخم قدیمی دیگه قانقاریا شده .
نه اینکه فکر کنی دست یا پام درگیره .
تمام وجودم ...بودنم ... روح و روانم ... مغزم ...
قانقاریا رسیده به مرز بودن و نبودنم .
من اون وری ام نه این وری ...
روح وحشی
+دچار افسردگی و غم نیستم .
من خود خود رن
راهنمایی برای بهترین مجریان در اتاق ها و سطوح مختلف.تمیز کننده دست را با استفاده از اسپری تمیز کننده روی گلداناشلی ایرادیلاشلی ایرادیلدر حالی که معدودی از ما واقعاً از تمیز کردن لذت می بریم (و آنهایی که شما انجام می دهید - خانه من نیاز به هزینه بیشتری دارد) ، ما انتظار داریم که آن چند دلار که برای تمیز کردن محصولات خرج می کنیم ، فقط به اضافه کردن بار شیمیایی موجود در فاضلاب های ما نیست ، بلکه در واقع از شر خاک ما خلاص شده اند. اما علاوه بر عملکر
فصل دوم «وارش» ساخته می‌شود؟
محمودرضا تخشید، تهیه کننده سریال «وارش» گفت: با اینکه می‌توان وارد فضاهای دیگری از جمله قصه زندگی بچه‌های وارش شد، اما به نظرم دیگر لطفی ندارد. در این زمینه با نویسنده صحبتی نشده است اما این احتمال هم وجود دارد تا ادامه این سریال یک روزی ساخته شود. ممکن است نویسنده ایده‌ای برای ادامه این سریال داشته باشد که مطرح کند.
با پخش یک برش زرد از فیلم، مخاطب را گول نزنیم!
ابوالفضل صفری، تهیه‌کننده آثاری چون «ترور خام
عادت کرده‌ام که تصمیم‌های ناگهانی بخشی از زندگی من باشند. می‌خواهد به بزرگی انتخاب آینده‌ی تحصیلی باشد یا به ناچیزی دوباره وبلاگ نوشتن. برای همین وقتی بعد از مدت‌ها انزجار از وبلاگ‌نویسی، جرقه‌ای در ذهنم زده شد که باز در این فضای بی‌رمق دست به تایپ شوم، فورا تصمیم گرفتم که تا این آتش سرد دوباره خاموش نشده کاری کنم. نتیجه‌ی آن هم همین چند سطری است که می‌بینید!
پی‌نوشت. هفتمین پست در صفحه‌ی دنبال شوندگان بازمیگردد به دو روز پیش. از این
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که یخچال شما بصورت اتومات فعالیت نمیکند و بصورت یکسره کار میکند. در ادامه علت خاموش نشدن یخچال یا یکسره شدن آن را توضیح داده و راه حل های رفع این مشکل را بیان میکنیم که امیدواریم مشکل شما برطرف شود، چنانچه مشکل حل نشد اصلاً نگران نباشید شما میتوانید با مجموعه سرویس طلایی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
ادامه مطلب
شب بود و مغزم حراف شده بود. آنقدر فکر می کرد که آرزو کردم شارژم تمام شود و یکهو خاموش شوم.انتظار بی نتیجه بود. از جایم بلند شدم. دراز کشیدن کمکی نمی کرد. گرمای رخت خواب ملول ترم می ساخت. پرده را کنار زدم. پس از کمی جست و جو در آسمان شب دوتا ستاره یافتم. از پنجره ی اتاقم آسمان بدحال و کم ستاره بود. فکری به سرم زد. لباس گرم پوشیدم و پنجره را باز کردم. پایم را گذاشتم رو لبه ی بیرونی پنجره و خودم را رساندم به لوله های گاز. پا گذاشتم رو لوله ها و تنم را کشی
یک چیزی ته دلم میگه راحت باش و هر چی توی ذهنت هست بنویس چه عیبی داره وقتی این همه بلاگر هستند که از ریز جزئیات زندگیشون میذارن و کلی دنبال کننده جمع می‌کنند و از این دنبال کننده ها پول درمیارن هر چی تعدادشون بیشتر شه هزینه ی تبلیغشونو بیشتر می‌کنند!
یک چیزی میگه راحت باش ولی من نمیتونم راحت باشم چون نمیدونم چند جفت چشم این مطلب رو میخونن و چقدر ممکنه منظور منو بد برداشت نکنند!  من نمیتونم خیلی راحت عکس دسته گل نرگس بذارم و بگم "مرسی عشقم که به
هروقت خواستم خودم را بلاگر خطاب کنم و یکجورایی وارد این گروه شوم،دقیقا حس پنگوئنی را داشتم که در حضور جمعی از پرندگان،خودش را جزو پرندگان به حساب آورده!
بله،خودم هم به این نکته اذعان دارم که در دوران طلایی وبلاگنویسی تنها به نقشِ خواننده ای خاموش اکتفا کردم و سال ها دست به کیبورد نشدم،بنابراین همانند شما بزرگواران نه قلم خاصی دارم و نه سابقه ای طولانی.هرچند در گوشه ای از بیان برای خودم خانه ای مجازی دست و پا کرده ام و با شلوار راحتیِ گل گلی
بسم الله
هر چی جمعه به ساعتهای پایانیش نزدیک میشه اون شعله کوچیک امید تو دلم رو به افول میره و خاموش میشه . انگار خیلی کودکانه از پس قایم باشک تو دعای ندبه و اون کجاست .. کجاست گفتنام منتظر یه معجزه بودم که این هفته دیگه جواب میده ولی حیف که فرج بازی نیست که با دو تا صدا زدن خبری بشه...
تو این ساعتا دنبال یه مرحم میگردم برای دل سوخته ام و مدتهاست هیچی جای دعا رو برام نمیگیره . میخواد آل یاسین باشه و میخواد سمات باشه با اون لحن قدیمی و اون جملات شگفت

دیشب داشتم به مقوله مرگ فکر میکردم !  اینکه چطوری می میرم و بمیرم راضیم :))
 اینقدر فکر کردم در نهایت به دو نتیجه رسیدم یکی اینکه خیلی خوبه خودمون خبر نداریم با چی می میریم؟ چطوری می میریم ؟! 
دو اینکه به خدا گفتم خدایا آخر و عاقبت مو ختم بخیر کن!
 دم مردن  با آبرو از این دنیا بریم ! 
حالا هر جور که جناب عزرائیل و فک و فامیلش خواستند جون منو بگیرن بگیرن :))) 
ولی در آخر به عزراییل گفتم خداوکیلی تو خواب جون منو ازم نگیر لطفا :دی

++   
نگین چرا به
کسب‌وکار آموزش محور.
این کسب‌وکار برای کسانی که سرمایه‌ای ندارند ولی در عوض اطلاعات زیادی دارند یا در زمینه بخصوصی مهارت دارند، فوق‌العاده است. امروزه افرادی زیادی بدون سروصدا و چراغ خاموش در حال کسب‌ درآمد چند میلیون تومانی در ماه هستند. آنها با تولید محتوی آموزشی و فروش اطلاعات خود به سود بالایی دست پیدا کردند.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها